17 kwi 2012

Ferrari na paznokciach, czyli lakier Duri w akcji.

Ferrari na paznokciach, czyli lakier Duri w akcji.
Dziś notka, do której zbierałam się bardzo długo. Nie dlatego, że mi się nie chciało, ale dla tego, iż chciałam ją zrobić porządnie i dobrze, jak zawsze. :P 
O czym mówię? O recenzji jednego z 3 lakierów nadesłanych przez firmę Duri :


Dziś zajmiemy się kolorem czerwonym.Ogólne Informacje :
Cena i pojemność: 35 zł + przesyłka – 15 ml
Dostępność : Na stronie internetowej apbeauty.pl
Co pisze producent :Plusy :
+ Kolor : Takiej czerwieni jeszcze nigdy nie widziałam! Bezdyskusyjnie i bezkompromisowo jest to najpiękniejsza czerwień jaka mogłaby być, głęboka, czysta, mocna i klasyczna. Nosząc ją na paznokciach często słyszę komplementy. Rzeczywiście jest wyjątkowa. Ja sama nie mogę się na nią napatrzeć. [ Zdjęcia, które pokazuje są robione i aparatem cyfrowym i komórką, ponieważ jak się okazało mój telefon o niebo lepiej oddał piękno koloru, aparat pokazał go jak zwykłą czerwień, a zwykła ona na pewno nie jest! ]
Zdj. z komórki, dzień 1, pod słońce.+ Wytrzymałość : Zdecydowanie na plus. Na moich paznokciach większość lakierów trzyma się ok. 2-3 dni. Ten ok. 3-4. Wraz z Top’em Duri 4-5, ale o nim kiedy indziej. Tyle wytrzymuje tylko Revlon.

Dzień 4 bez Top'a, pod słońce.

+Krycie : Ukłony i w tą stronę. Zdziwiłam się mocno, ponieważ okazuje się, że wystarczy jedna cienka warstwa, a paznokieć mamy bardzo ładnie pokryty. Dzięki czemu nie musimy się namachać i nasz manicure nie zajmie nam tyle czasu.

+ Pędzel : Bardzo elastyczny, dość szeroki, jednak nie przesadnie, wystarczająco długi i dokładny. Nie robi smug i innych dziwnych rzeczy.


+ Konsystencja : Odpowiednia. Ni to gęsta, ni wodnista.

+ Opakowanie : Takie, jak Paulinka lubi najbardziej, czyli proste i eleganckie. Cieszące oko. :)

Minusy :
- Cena : 35 zł, na rynku znajdziemy wiele tańszych lakierów, jednak jedyne co tą cenę uzasadnia to pojemność.

- Wysychanie : Niestety, ale lakier nie schnie trochę za długo, co bardzo sobie zawsze cenie. Wszystkie wiemy jak to jest, kiedy siedzimy, malujemy nasze pazury i chciałybyśmy żeby już od razu były suche. Niestety, tutaj nie możemy na to liczyć, lakier wysycha dość długo, bo ok. 15 min. Oczywiście jeśli schnie samodzielnie, bez żadnych Top’ów.

- Dostępność : Nie każdy [ mam na myśli tu również siebie ] lubi kupować przez Internet. Czasem się na coś skusze, jednak lakiery warto byłoby zobaczyć na własne oczy, ponieważ czasem kolory wypadają trochę inaczej i później możemy być niezadowoleni.

Podsumowując : Lakier dla odważnych. Kogoś kto nie boi się kupować przez internet i lubi nosić czerwone klasyczne kolory, a po za tym ceni sobie jakość i wygląd. Lakier dla kogoś komu się nie śpieszy, albo kogoś kto używa wysuszaczy. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu i na pewno sięgnę po więcej. Kosmetyk jest godny uwagi. 

Miałyście na swoich łapkach? Słyszałyście o tych lakierach? Piszcie!
Buziaki. :*

13 kwi 2012

50 pytań do...

50 pytań do...
Zasady:
1. Wklej logo tagu.
2. Napisz kto Cię otagował.
3. Otaguj dowolną ilość bloggerek, o których chcesz się czegoś dowiedzieć.
4. W komentarzach pod notką odpowiedz na 50, zadanych Ci przez czytelników pytań.


Za oTAG'owanie dziękuje LadyFlower123! :*

Ja do zabawy zapraszam : 

oraz Urbi.

A Wy śmiało zadawajcie pytania. :)
Buziaki! :*

Copyright © 2014 Skonfundowana Panna , Blogger